Benim bir hayalim ve amacım var; Amaçlarına tutkuyla bağlı çalışanlar...

İşimin en çok neyini seviyorum biliyor musunuz? Her gün kalkıyorum sevdiğim işi yapıyorum. Kişilere, şirketlere, kurumlara "Amaçlarına tutkuyla bağlı çalışanlar için ilham veriyorum". Bu dünyadaki en mükemmel şey. İşin en eğlenceli kısmı da, bunu yapabilmek için birçok farklı yol bulmaya çalışmak oluyor. Bu gerçekten inanılmaz.

Bu eğitimleri, seminerleri ve koçluğu size bir şeyler öğretmek için değil, sizinle bir şeyler paylaşmak için hazırladım. Hazırladığım bu eğitimleri ve seminerleri alıp hayatınıza uyarlayıp kullandığınızda işinize yarayacağını düşündüğüm başlıklar ve eğitimler. Hayatınız değiştirecek ve değer katacak bu eğitimleri ve seminerleri hazırlayan kişiyi tanımak isterseniz eğer;

Ben Osman Can OZAN, 1980 doğumluyum. 2004 yılında Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldum. Banka Sigortacılığı alanıyla profesyonel iş hayatına atıldım. Sektörün lider firmalarından Avivasa Emeklilik ve Hayat A.Ş. de 8 farklı ilde 4 yıl süresince, Sıcak Satış alanında sırasıyla; Satış Danışmanlığı, Satış Yöneticiliği görevlerinde bulundum. Özellikle yöneticilik yaptığım dönemde yeni faaliyete geçen Akbank Şubelerindeki ekiplerin kurulması, satış stratejilerinin ve hedeflerinin belirlenmesi, satış hacimlerinin arttırılmasında etkin rol oynadım.

2011 yılın da ise Banka Sigortacılığının mutfağında çalışmayı kafama koymamla sektörün lider şirketi Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. ye geçtim. Kocaeli Bölgesinin yapılanma sürecinde Gebze İş Bankası A.Ş. şubelerinin satış hedeflerini artırmada da etkin rol aldım. ‘’ Banka Sigortacılığı Müşteri Temsilcilerinin satışa dahil edilmesi ve ürün satışı konusunda lisanslanmaları(sertifika süreci)’’ konusunda edinmiş olduğu tecrübelerle önemli katkıda bulundum ve 4 yıl görev aldım.

Eğitim alanına duyduğum karşı konuşmaz ilgi ve edindiğim tecrübeler dahilinde, sorumlu olduğu İş Bankası Şubelerindeki uzmanı olduğum Satış, Motivasyon Eğitimlerini, Anadolu Hayat Emeklilik ürünlerinin gönüllü eğitim faaliyetlerini yürüttüm. Üniversite dönemi, öncesi ve sonrasında Satış Sektöründe ve satışın birçok farklı alanında da çalışarak paha biçilmez insan tecrübelerine sahip oldum.

Eşime, aileme, doğru satışa ve  eğitime olan tutkum bu günlere gelmemde ve gelişimimde yadsınamaz katkısının bilincinde olarak, aynı titizlikle eğitimlerimi hazırlamakta ve sunmaktayım.

Ciner Grup bünyesinde PARK CAM A.Ş. de 2016-2019 yılları arasında  profesyonel anlamda eğitmenlik yaptım.

ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu) ve AC (Koçluk Derneği) onaylı Kurumsal ve Yönetici Koçluğu Sertifikası sahibiyim. İzgören Akademi bünyesinde, Eğitmen Akademisi, Sunum Teknikleri, Satışın Şifreleri ve Takım Çalışması programları mezunu, Avivasa Emeklilik ve Hayat A.Ş. Satış Teknikleri Eğitim programı sertifikası sahibiyim.

ACC Koçluk unvanı için hazırlanmaktayım. Bunun yanında Bilecik İKAYDER (İnsan Kaynakları Yöneticileri Derneği) kurucu ve yönetim kurulu üyesiyim.

Mart 2018 itibariyle her üç ayda bir çıkan Park Cam Dergisinde makalelerim yayımlandı. Yayımlanan ilk makalem, Seminer olarak da vermiş olduğum ‘’Balıkçının Yüreği ( Bir İŞ Kalitesi Hikayesi) ‘dir. Park CAM dergisinde yayımlanan diğer makalelerim; İstediğimiz Sorudan Başlayabilir miyiz?, Bakış Açımıza Sağlık, Anı Yaşamak ve ATA’dır.

Şu ana kadar 250 saatten dan fazla eğitim verdim. Ayrıca eğitim ve seminerlerime 1500’ün üzerinde kişi katıldı. Eğitim ve seminerlerimde İnteraktivite, Enerji, Mizah ve Yaratıcılığı ön planda tutmaktayım. Hazırladığım eğitimlerim ve seminerlerimi kurumlara özel özelleştirmekteyim.

Benim bir hayalim ve amacım var; Amaçları için tutkuyla çalışanlar... Amaç - Tutku - Alçak Gönüllülük. Bu değerleri Türkiye’min her noktasına ulaştırmak ve vazgeçilmez değerler haline getirmek. Evet kulağa zor olacak gibi geliyor. Fakat hiç olmazsa amacım ve hayalim uğruna yaşlanırım. Bir gün yollarımız kesişince sizinle de sohbet etmek ve hayalimden bahsetmek isterim. O güne değin amacınızdan ve hayalinizden vazgeçmeyin...

Sevgilerimle.

Ekip Çalışması1 - 2 gün (12 saat)*

İletişimin Anahtarı1  gün (12 saat)

Etkili Sunum Teknikleri1 - 2 gün (12 saat)*

Etkili Satış Teknikleri1 - 2 gün (12 saat)*

Kurum Kültürü3 saat

Balıkçının Yüreği 75 dk ( Bir İş Kalitesi Semineri)

Koçluk (Yönetici, Kurumsal, İlişkiler, Kariyer, Öğrenci, Yaşam) 1 saat x 12 Seans

*Talebe göre 1 ya da 2 gün olarak verilebilir.

osman can ozan.jpg