ÖZELLEŞTİRİLMIŞ KOÇLUK HİZMETİ İÇİN ÖZEL FIYATLAR

Yaşamınızı Değiştirin

ATA Eğitim ve Koçluk

Kişisel Koçluk

ATA Eğitim ve Koçluk bünyesindeki Kişisel Koçluk programı, başka hiçbir koçluk programına benzemez. Kapımdan içeri giren herkesin, koçluk beklentileri ve ekonomik durum açısından özel şartlara ve ihtiyaçlara sahip olduğunun farkındayım. Bu nedenle Kişisel Koçluk paketimde mümkün olduğunca esnek seçenekler sunuyorum. Beni arayın, hemen işe koyulalım.

ATA Eğitim ve Koçluk

İlişki Yönetimi

ATA Eğitim ve Koçluk ile danışanlarıma ihtiyaç duydukları desteği ve rehberliği makul fiyatlarla sunuyorum. Bir Koçluk Uzmanı ile ister ilk defa ister uzun süredir çalışıyor olun, İlişki Yönetimi herkes için mükemmel bir seçenek. Hemen randevu alın ve mükemmel sonuçlara bir adım daha yaklaşın.

ATA Eğitim ve Koçluk

Profesyonel Hedef Belirleme

Profesyonel Hedef Belirleme, sunduğum en popüler ve başarılı koçluk paketlerinden biri. Bireysel veya grup halinde alabileceğiniz Profesyonel Hedef Belirleme seanslarınızı, bir Koçluk Uzmanı olarak uzun yıllar boyunca edindiğim bilgi, deneyim ve stratejilerden ilham alarak geliştirdim. Daha fazla bilgi için iletişime geçin ve programdaki yerinizi hemen ayırtın.